Reference

Jedinečný svatební den

„Na míru Vašim představám, blízko Vašim snům...“

Lenka Jagošová, Vaše svatební aranžérka

Klára + Jaroslav

Netěchovice - jižní Čechy, 2019

Milá Lenko, moc Ti děkujeme za nádherně naaranžovanou výzdobu naší venkovské svatby až v Jižních Čechách. Děkujeme velmi i za to, že jsi vážila cestu až k nám. Když jsme viděli ukázky Tvých prací, bylo nám jasné, že náš statek můžeš zvládnout naaranžovat pouze Ty tak, jak my si představujeme. Proto jsme Ti s důvěrou nechali volnou ruku a jen jsme s úžasem přihlíželi, jak se náš domov mění v nádherný, láskou prostoupený prostor, kde proběhne náš památný den. Všichni naši hosté byli ohromeni klidem, krásou, láskyplnou atmosférou, kterou jsi u nás dokázala vytvořit. Promyšlené detaily v různých koutech, které původním místům dodaly naprosto pohádkový rozměr, nás stále okouzlují z fotografií. Milá Lenko, jsme šťastni, že jsme se seznámili s tak báječným, kreativním a neuvěřitelně milým člověkem, jakým jsi. Za náš kouzelný svatební den mnohokrát děkujeme. Budeme na nádhernou, pohádkovou až snovou výzdobu a dokonale vytvořenou slavnostní atmosféru vzpomínat neustále. Ještě ji cítíme :o) Dveře jsou Ti u nás vždy otevřené. Děkujeme, přejeme mnoho krásných aranží a spokojených lidí, tak jak jsme byli a jsme my.

Klára + Jaroslav

Klára + Jaroslav

Klára + Jaroslav

Lenka + Alexandr

Kulturní klub Hulín, 2018

Paní Jagošovou nám doporučili přátelé, kteří s její prací byli velmi spokojeni a jsme tomu moc rádi. Ačkoliv jí zrovna nebylo moc dobře, vůbec jsme to na jejím pracovním nasazení nepoznali. Naše představa byla skromná květinová výzdoba v souladu s kytkami pro dámy a korsáží pro pány.

Skutečnost předčila naši představu.

Děkujeme.

Lenka a Alexandr

Lenka + Alexandr

Lenka + Alexandr

Silva + Michal

Kulturní dům Míškovice, 2018

Ten den byl nádherný krásou nás dvou,

avšak i květy voněly tou,

tou největší láskou tvých šikovných rukou,

až nám z toho srdce tlouklo.

Přírodou jsme provázáni,

to jsi do svatebního dne vnesla i ty,

svět lesa, tajemna, ticha přírody,

přesně takoví jsme i my.

Sál provoněl a nadchl hosty,

ten den byl neobyčejně skvostný.

Děkujeme za vše ještě jednou

Tví věrní Michal se Silvou.

Silva + Michal

Silva + Michal

Nicole + Martin

Penzion Švamlův mlýn, 2014

Chtěli bychom moc poděkovat Lence, díky které měla naše svatba tu správnou atmosféru. Stačilo jen nastínit, jaké květiny, barvy a materiály bychom rádi použili a zbytek už vytvořila ona. Bylo to dokonalé a všem ji můžeme jen doporučit.

Nicole + Martin

Nicole + Martin

Nicole + Martin

Tereza + Jiří

Fojtství Oldřichovice, 2017

Moc děkujeme za úžasnou výzdobu, která vytvořila nezapomenutelnou atmosféru našeho svatebního dne. A to nejen květinovou, ale také za tu spoustu světýlek a doplňků všude kolem. Byla to nádhera. A hlavně: Vše Lenka vymyslela sama a trefila se přesně do našeho vkusu. Což v tom shonu posledních příprav ocení každý. Měli jsme šťastnou ruku a děkujeme za tip. Lenku rozhodně doporučujeme všemi deseti.

Jirka a Terka

Tereza + Jiří

Tereza + Jiří

Šárka + Martin

Kutná Hora, 2017

Lenka vytvořila z obyčejného prostředí místo snů a pomohla nám naplnit přání o neobyčejné svatbě. Nejenže skvěle vycítila naše představy, ale dokonce je předčila a aranžmá svatby zrealizovala k naší naprosté spokojenosti až po nejmenší drobnosti. Kromě toho je velice samostatná, vstřícná, umí báječně improvizovat a hravě si poradí s každou překážkou. Ušetřila nám tím spoustu času i starostí s přípravami a my jsme si tak mohli užít náš den v nádherném prostředí. Lenko, moc děkujeme!

Šárka a Martin

Šárka + Martin

Šárka + Martin