O mně

Lenka Jagošová

Jmenuji se Lenka Jagošová a přiznám se, že spíš než skládat stati o sobě, budu ráda, když se se mnou seznámíte prostřednictvím mé tvorby a všeho co mám ráda, čím se ve své práci obklopuji.

Přesto, že jsem vystudovala zahradnickou fakultu v Lednici a vyrostla na vesnici a pěstování bylin a květin mě provází od malička, na to, že mě jednou pohltí nádherně rozmanitý a bohatý svět aranží bych ještě před pár lety nesázela.

Ale nic a nikdo nestojíme na jednom místě a i já v hloubi duše odjakživa bytost tvořivá a temperamentní, jsem jednou otevřela pořádně oči a uviděla všechny ty příležitosti a inspirace, které nám skýtá svět kolem nás.

A tak mi dovolte představit Vám mé vidění světa, podělit se s Vámi o radost z tvorby na míru Vašim představám a skrze individuální přístup s Vámi prožít štěstí klíčových životních okamžiků.

Lenka Jagošová

Svatební aranžérka

Preferuji osobní setkání, kde se vzájemně lépe poznáme a Vy mi nastíníte své představy a přání. Je důležité poznat atmosféru místa, kde se bude svatba konat. Při společné návštěvě tohoto místa si ujasníme Vaše přání a já na základě svých zkušeností Vám pomohu navrhnout květiny a dekorace na míru Vašim představám.

Kontaktujte mě

Budu ráda, pokud i já přispěji k tomu, že Váš Velký Den bude v tom nejlepším slova smyslu nezapomenutelný a výjimečný...

Jak pracuji...

01. Zkušenosti

02. Profesionalita

03. Spokojenost

04. Kvalita

O MNĚ

Lenka Jagošová

Lenka Jagošová

Lenka Jagošová

Lenka Jagošová

Lenka Jagošová

Lenka Jagošová

Lenka Jagošová

Lenka Jagošová